Translate

sábado, 18 de marzo de 2017

Rebecca Kiessling broni prawa do życia dla wszystkich dzieci


Rebecca Kiessling w Polsce – urodziła się w wyniku gwałtu. Broni prawa do życia dla wszystkich dzieciW marcu po raz pierwszy przyjeżdża do Polski Rebecca Kiessling, prawnik i mówca pro-life, prezes organizacji „Save the 1”. Podczas swojej wizyty wygłosi cykl wykładów w Warszawie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu i Łomiankach.

Rebecca urodziła się 22 lipca 1969 r. w Michigan. Wychowała się w żydowskiej rodzinie, która adoptowała ją, gdy była niemowlęciem. W wieku 18 lat poznała swoją biologiczną matkę i dowiedziała się, że jest dzieckiem poczętym w wyniku gwałtu, a żyje tylko dlatego, że ówczesne amerykańskie prawo zakazywało aborcji.

Dziś walczy o prawo dla życia dla wszystkich dzieci. Jej działalność nakierowana jest przede wszystkim na zakończenie prawnej dopuszczalności dokonywania aborcji wobec nienarodzonych, poczętych w wyniku gwałtu. Jest prezesem pozarządowej organizacji „Save the 1”, mającej na celu edukowanie społeczeństwa na rzecz konieczności pełnej ochrony życia, bez jakichkolwiek wyjątków i kompromisów.

Rebecca Kiessling odwiedzi Polskę po raz pierwszy. W swoich wystąpieniach poruszy kwestię prawa człowieka do życia, konieczności prawnej ochrony nienarodzonych dzieci od momentu poczęcia oraz jednakowej godności ludzkiej bez względu na okoliczności poczęcia i stan zdrowia. Amerykańska prawnik wystąpi z wykładami w kilku polskich miastach, spotyka się ze studentami, dziennikarzami, działaczami pro-life oraz politykami.


Plan wizyty:

13 marca (poniedziałek) – Warszawa

godz. 15:15 – Budynek Zarządu Samorządu Studentów UW, ul. Krakowskie Przedmieście 24, sala 200

Temat wykładu: „O prawie do urodzenia się – perspektywa amerykańskiej kobiety” [Wykład przeniesiony na inny dzień – więcej informacji wkrótce].

....

Read more: www.pch24.pl

No hay comentarios:

Publicar un comentario